Çıt Çıt Saç Nedir?

Saçları olduğundan çok daha uzun hale getirmek için kullanılan birçok saç uzatma uygulaması mevcut. Genel olarak saç kaynak uygulamaları kategorisinde yer alan çıt çıt saç da yine bu amaçla kullanılan bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Birkaç adet saç tutamının saç aralarına tutturulması ile gerçekleşen ekleme işlemini genel olarak kuaförler yapıyor olsa da, evde kendisi yapan bayanlar da mevcut.

Çıt çıt saç nedir?

Çıt çıt saç nedir?

Çıt çıt saç nasıl kullanılır?

Bu yapay saçlar, biraz enli olacak şekilde, klipslerle tutturulmuş halde satılıyor. Klipsler tekli, ikili ya da üçlü olabiliyor. Tabii hangi endeki çıt çıt saçı kullanacağınızı tercih ederken, saçlarınızın az olduğu bölgeler ile çok olduğu bölgeleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Çünkü bu sizin saç yoğunluğunuza ve saçınızın kalınlığına göre değişebilen bir durum.

Çıt Çıt Saç

Çıt Çıt Saç

Çıt çıt saç sizin kendi saç köklerinize en yakın mesafede olacak şekilde, iki yanından (yani sağından ve solundan) olacak şekilde saçlarınıza tutturuluyor. Tıpkı çıtçıt tokada olduğu gibi, bu saçların iki yanında da çıtçıt tokalar yer alıyor. Bunlar özellikle saçlarınızın görünmeyen kısımlarına tutturulursa çok daha doğal bir görünüm elde ediliyor.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.