Doğal Saç Kaynak

Kaynak işlemlerinde her geçen dönemde yeni yöntemler uygulanmaya başlanıyor. Bu yeni yöntemler, kaynak saç uygulamasını yaptıran kişilerin yaşadıkları çeşitli sorunları da ortadan kaldırabiliyor. Örneğin kaynakların görünmesi, pek çok kişinin yaşadığı en büyük sorunlardan biriydi. Fakat yeni bir yöntem olan doğal saç kaynak sayesinde artık saçınızda kaynak olup olmadığını sizden başka hiç kimse bilmiyor.

Çünkü doğal saç kaynak yönteminde kaynaklar görünmüyor. Bu sayede saçlarınıza topuz şeklini verebiliyor, at kuyruğu yapabiliyor, kısacası tüm saç modellerini gönül rahatlığı ile uygulayabiliyorsunuz. Renk konusunda da bir sorun yaşanmıyor. Peki, doğal saç kaynak yöntemi nasıl gerçekleştiriliyor?

Dogal Sac Kaynak

Dogal Sac Kaynak

Doğal Saç Kaynak Nedir?

Tamamen doğal bir görünüm elde edildiği için adını doğal kaynak olarak bildiğiniz bu yöntem aslında görünmez saç kaynak olarak da adlandırılıyor. Kaynak saçların kendi saçlarınıza eklenmesi esnasında şeffaf bir malzeme kullanılıyor. Dolayısıyla kaynak sonrasında saçlarınız kökünden ucuna dek saç renginizi alıyor. Yöntem kaynağın birleştiği yerde kalın bir tabakaya da neden olmuyor. Bu sayede saçlarınızda küçük de olsa bir kabartı meydana gelmiyor.

Dogal Sac Kaynak

Dogal Sac Kaynak

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.