Doğal Ürünlerle Evde Saç Bakımı

Saçların özellikle türlerine göre ayrı maskeler yapılır. Saçlarınız kuru ya da yağlı ise farklı çözüm yolları gerekir. Evde yapacağınız maskeler ile saç diplerinizi doğal olarak canlandırmanız elinizde. Evde saç bakımı kolay ve zahmetsiz bir uygulama. Yağlı saçlara özellikle biberiye en iyi çözümdür. Biberiyeyi demleyin ve saç diplerinize ılıkken sürün. Saçları beslediğini göreceksiniz.

evde saç bakımı

Saç Bakımında Mucizevi Çözümler

Güçlü saç dipleri için özellikle buğday çimini ezmenizi öneririz. İçine bir miktar zeytinyağı ilave edin ve saç diplerinize masaj eder gibi sürün. Saçlarınız cılız ise özellikle bir kase içerisine 3 damla gliserin ve 1 yumurta sarısı ile az miktar zeytinyağı koyun. Saç dibine sürdükten sonra 20 dakika bekleyin. Ilık su ile saçlarınızı yıkayın.

saç bakımı önerileri

Saçlarınızın sık dökülmesinden şikâyetçiyseniz özellikle defne yağı, avakado ve zeytinyağını eşit miktarda karıştırarak saç diplerinize sürün. Saç köklerini güçlendirir. Saçların kısa sürede yağlanmasına çözüm ise eşit miktarlarda biberiye yağı ile adaçayı yağını karıştırıp saç diplerinize sürmeniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.