Doğru Seçim Mikro Saç Kaynaktır

Kısa saçınızın uzamasını beklemeden uzun ve daha gür saçlı olmaya karar verdiğinizde yapılacak en doğru seçim mikro saç kaynağı uygulamasıdır. Saçları çoğaltmak konusunda yapılacaklar çeşitlidir, boncuk veya keratin kaynak gibi çeşitleri vardır.

mikro saç kaynak

Ama bir işi en doğru yöntemle yapmak en iyi sonucu verir. Kaynak saçlarınızın görünmemesini, uzun süre kalmasını ve size başka sorunlar çıkarmamasını istiyorsanız mikro saç kaynak yöntemini deneyin. Uzmanından mikro saç kaynak önerilerinin sonucu budur.

En İyi Yöntemdir

Sizinkilere uygun olarak doğal seçilmiş saçların çok ince tutamlar halinde, neredeyse bir kürdan inceliğinde, özel yapıştırıcı sürülerek ve ısı kullanılarak sizin saçlarınıza yapıştırılmasına mikro saç kaynağı deniyor. Isı kaynağı olarak özel bir kaynak makinesi kullanılıyor.

mikro saç kaynak modeli

Dışarıdan bakıldığında hiçbir ekleme izi görülmemesi gerekir ki bu da işinde usta bir kuaföre gitmenizi gerektirir. Diğer kaynak çeşitlerine göre mikro saç kaynağı çok daha uzun süre kullanabilirsiniz. Kullanım süresi dokuz aya kadar çıkar ve saçlarınıza bir zarar vermez. İncecik tutamlar halinde çalışıldığı için yapımı biraz zaman alır ama sonuç son derece doğal bir görünüm olur. Mikro saç kaynağın avantajları arasında kendi saçınıza yaptığınız bütün uygulamaları endişelenmeden kaynak saçlarınız üzerinde de yapabilmeniz sayılabilir.

mikro saç kaynak uygulaması

Yıkayıp fırçalayabilir, boyatıp fön çektirebilirsiniz. Diğer kaynak çeşitlerinde akla gelen yatarken batacak mı  gibi düşüncelere kapılmazsınız. Ayrıca kaşıntı ve saç diplerinin birbirine karışması gibi problemleriniz olmaz. Uzmanından mikro saç kaynak uygulaması ile uzun saçlı olmanın güzelliğini doya doya yaşarsınız.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.