En Ucuz Halka Kaynak

Saç kaynak çeşitleri birçok alternatife sahip.  Bunlar arasında en sık tercih halka saç kaynak yöntemidir. Bunun sebebi ise hiçbir kimyasal madde kullanılmamasıdır.  Dolayısıyla son zamanlarda uzun saç isteyen herkes kaynak yönteminden halka kaynağı seçiyor. Bu nedenle biz de bu yazıda en ucuz halka kaynak çeşidinden bahsetmek istedik.

halka saç kaynak

halka saç kaynak

Halka Kaynak Yoğun İlgi Görüyor

Diğer adı boncuk kaynak olan bu yöntem metal alaşımlı olan halka parçalar kullanılarak uygulanır. Kısa ve basit bir uygulama tekniği olan bu yöntem fiyat olarak da uygun. Ama halka kaynak uygulaması diğer yöntemlere oranla kolay olsa da işçilik ve titizlik isteyen bir işlemdir. Sıkıştırma tekniği uygulanan halka kaynak yönteminde yanlış sıkıştırma saça zarar verebileceğinden işinde uzman kişilere saçlarınızı emanet etmelisiniz.

halka saç kaynak modeli

halka saç kaynak modeli

Halka saç kaynağı doğal saçlar kullanılarak yapılıyor ve saçınız hangi renkte ise o renge çevrilir. Dolayısıyla eğer siz de saçlarınızı uzatmak istiyorsanız ve saçınıza zarar gelmesini istemiyorsanız ucuz halka kaynak tercihi yapabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.