Gelin Başı İçin Yüzünüzü Tanıyın

En özel gününüzde saçlarınızın en güzel haliyle görünmesini istemez misiniz? Klasik gelin başı modelleri artık geride kaldı… Peki, hangi saç modeli size daha uygun olur?

Gelin Başı

Yüzünüze Göre Saç Modeli

Oval bir yüzünüz varsa en şanslı gelinler arasında yer alıyorsunuz demektir. Çünkü oval yüze hemen hemen bütün saç modelleri yakışır. Açık modellerle, topuz modelleri arasından istediğiniz herhangi bir saç modelini düğününüzde rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Gelin Başı

Eğer yuvarlak bir yüz modeline sahipseniz, yüzünüzü daha geniş gösteren saç modellerinden kaçınmalısınız. Yüzünüzü daha der ve biraz daha uzun gösterecek yandan topuz modellerini tercih edebilirsiniz.

Gelin Başı

Kemikli, köşeli yani dikdörtgen ya da bir yüze sahipseniz eğer, ense topuzu tam size göre demektir. Bunun dışında saçların tek bir tarafa toplanmasıyla yapılan açık saç modelleri de size yakışacaktır. Aynı zamanda dalgalı yan topuz modelleri de kare yüz biçimine sahip olanlar için oldukça ideal bir saç modelidir.Çene yapınız dar bir çapa sahipse, kalp şeklinde bir yüze sahipsiniz. Tepeden hafif bol ve kabarık bir topuz modeli sizin için en uygun saç modelleri arasında yer alıyor.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.