Görünmeyen Kaynak Saçlar

Birçok saç kaynak uygulaması, profesyonel ellerde çok güzel duruyor. Normal olarak kaliteli bir şekilde yapıldığında, saç kaynak uygulaması sonrası, kendi saçınızmış gibi kullanmanıza olanak sağlar.

görünmez saç kaynak

Saç kaynak uygulamalarında genel olarak, saçta en doğal duranı, mikro saç kaynak uygulamasıdır. Kaynak saçta belli olur mu? Sorusuna verilecek cevap; özellikle mikro saç kaynak uygulamasında belli olmaz olacaktır.

Mikro Saç Kaynak Uygulaması ve Görünümü

Mikro saç kaynak uygulaması, dünyada uygulanan son tekniklerden birisi sayılır. Uygulamada; doğal saçlara eklenen saçların, ince tutamlı olması ve uygulanış biçimi, bu uygulamanın başarılarından birisidir. Uygulamadan sonra sanki doğal saçınızmış gibi bir görüntü verir.

Tabi ki uygulamayı yapan kişi de önemlidir. Türkiye’de birçok kuaför ve güzellik merkezi bu uygulamayı yapar ya da yaptığını iddia edebilir.

görünmez kaynak

Doğal saça eklenen saç tutamları, özel bir madde olan mikrogranüller ile eklenir. Bu maddenin özelliği saça uygulandıktan sonra, saçın rengini alması ve kendisini belli etmemesidir.

Bütün saç kaynak uygulamalarında olduğu gibi, saçlarınızda belli olmayan saç kaynak uygulamasını; yılların verdiği profesyonellikle Atrium Paris Kuaförde yaptırabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.