Halka Kaynak Uygulaması Nedir

Dolgun ve parlak saç yapısına sahip olmak isteyen kadınlar, saçlarına kaynak işlemi yaptırırlar. Saç kaynak işlemi dünya da olduğu gibi ülkemizde de oldukça popüler olup yaş aralığı 20-35 yaş aralığında kadınların birçoğu saç kaynak işlemi yaptırırlar.

halka saç kaynak

Toplum yaşamında en yaygın yaptırılan saç kaynak işlemlerinden birisi halka kaynak işlemidir. Halka kaynak işlemi sektörde boncuk kaynak olarak bilinir.

Saç Kaynak Uygulamasında Fiyatlandırma

Boncuk kaynak, isminden de ifade edildiği gibi ince uçlu pense yardımı ile saça uygulanır. Halka saç kaynak uygulaması genelde ince uçlu saçlara uygulanan bir saç uygulaması olup, bakımı yapılması durumunda da çıkarılıp birkaç kez kullanımı söz konusu olur. Saç bakımında dikkatli olunması gereken hususlar vardır. Buna göre kaynak uygulamasında kuaför seçiminde referans hizmet sunan güzellik salonları tercih edilmelidir.

halka saç kaynak modeli

Saç kaynak uygulamasında kişinin yüzüne uygun saç kaynak işlemi yapılması gerekir. Saç kaynak uygulamasında fiyatlandırma ise yapılan türüne göre değişir. Bazı kaynak uygulamaları kısa sürede yapılırken bazıları da uzun sürelidir. Saç kaynak uygulaması güzellik salonlarında yaklaşık 300 ile 750 TL arasında yapılır.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.