Halka Saç Kaynak Yönteminin Farkı

Daha uzun saç hayali kuranlar artık hiç tereddüt etmeden bu hayallerini birkaç saat içerisinde gerçekleştirebiliyor. Saçların yapılan kaynak uygulaması ile uzatılmasını sağlayan metotlardan biri de halka kaynak yöntemidir. Halka saç kaynağının diğer kaynak yöntemlerinden bazı farkları bulunuyor. Örneğin bu yöntemde asla yapıştırıcı bir malzeme ya da ısı kullanılmıyor.

halka kaynak

Halka Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

Halka kaynakta önce doğal saça çok küçük ebatlarda olan boncuk geçiriliyor. Ardından boncuğun arasından kaynak saç geçiriliyor ve boncuk sıkıştırılarak iki saçın birleşmesi sağlanıyor. Bu sayede yapıştırıcıya veya ısı yardımı ile saçların birleştirilmesine gerek kalmıyor. Halka kaynak yönteminin son derece hijyenik ve sağlıklı bir saç kaynak yöntemi olduğunu belirtmeliyiz.

saç kaynak modelleri

Bir anlamda saç kilitleme yöntemi olan boncuk kaynakta ne tür boncukların kullanıldığı ve bu işlemin nerede yapıldığı da önem taşır. Özellikle saç kaynağında uzmanlığını daha önce kanıtlamış olan Atrium Paris Kuaför gibi salonlarda yapılması durumunda halka kaynak saçlara hem uygulama esnasında hem de çıkarılması esnasında hiçbir zarar vermeyecektir.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.