Ham Saç Fiyatları

Kadınların hayallerini süsleyen dolgun ve uzun saçlara kavuşması artık çok kolay. Kaynak uygulaması ile uzun ve dolgun saçlara kavuşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken profesyonel, tecrübeli ve işinde uzman bir kuaför ile görüşmek ve kaynak saç yaptırmak.

Ham Saç Fiyatları

Ham Saç Fiyatları

Kaynak saç, mevcut saçlara saçın yapısına, şekline ve miktarına uygun şekilde harici saç ekleme işlemidir. Harici saçlar yani kaynak saçların kalitesi uygulamanın kalitesini artırır. Yüzde yüz ham insan saçı kullanılan kaynak saçlar, yapay saç kullanılan kaynaklara göre işlem sonrası daha güzel ve memnun edici sonuç alınmasını sağlar. Ham saç fiyatları saçın yapısına, miktarına, rengine… göre değişiklik gösterir.

Ham Saç Fiyatları

Ham Saç Fiyatları

Ham Saç Nedir?

İnsan saçı ile hazırlanan kaynak saçların fiyatı diğer kaynak saçlara göre biraz daha yüksektir. Bu nedenle insan saçı kullanılan kaynak işlemlerinin fiyatı diğerlerine göre biraz daha fazladır. Saçlarınıza kaynak yaptırmak istiyorsanız, yüzde yüz insan saçı tercih etmelisiniz. Böylece uygulama sonrası ortaya çıkabilecek bazı sorunların da önüne geçmiş olursunuz. 1.sınıf kaliteli kaynak saç kullanılan uygulama sonrası müşteri memnuniyeti daha yüksek olacaktır.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.