HİNDİSTAN SAÇLAR

Saç kaynak yöntemi kısa saçlı kadınların ihtiyacına yönelik olarak ortaya çıktı. Kısa saçlı bayanlar saçlarının uzamasını beklemeden uzun saça sahip oldukları bu işleme çok talep gösteriyor. Giderek gelişen saç kaynak yöntemleri ile giderek daha doğal saçlara kavuşmak mümkün oluyor.

Hindistan Saclar

Hindistan Saclar

Kaynak Saçlar Nasıl Seçilir

Saç kaynağında kullanılan ham saçlar özenle seçiliyor. Özellikle Hindistan, Özbekistan gibi bölgelerden seçilen saçlar bu uygulamalarda kullanılıyor. Hindistan saçlar, uzunluğu, yumuşaklığı ile saç kaynağında en çok kullanılan saç ırkıdır. Saç kaynağında doğal saç seçmenin çeşitli avantajları var; hem doğal bir görünüm hem saça şekil verme açısından doğal saç kaynaklar çok daha kullanışlıdır. Hindistan saçlar, rengi ve dokusu ile en doğal görünen saçlar arasında yer alıyor.

Kaynak saçlar ham saç denilen saçların ticareti sonucunda elde ediliyor. Hindistan, Özbekistan gibi bölgelerde saçlarını bu amaçla satan kişilerin saçları incelenerek uygun bulunursa alınıyor.

Kaynak yaptıracak kişiler ise kendi saçlarına uygun olan doğal saçlar arasından tercih yapıyor. Düz, dalgalı ya da kıvırcık saç modelleri bulunuyor.

Hindistan Saclar

Hindistan Saclar

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.