İpeksi Saçlar için Önemli İpuçları

Saçların parlak ve sağlıklı görünmesi için bazı bakımların profesyonelce yapılması gerekli. İpeksi saçlar için ilk olarak saçlarınızı soğuk su ile durulamayı alışkanlık haline getirmelisiniz.

ipeksi saçlar

Saç dipleriniz için faydalı olacağı gibi kan dolaşımınızı da hızlandıracak. Saçlarınızı düzenli fırçalamanız ise saç köklerini harekete geçirecek.

 Saçlarınızı Daha İpeksi Hale Getirmenin Yolları

Saç bakımında özellikle kaliteli kremlerin doğru şekilde uygulanması gerekli. Saç diplerine kesinlikle uygulanmayan kremler özellikle saç uçlarına yapılmalı ve iyice ılık su ile durulanmalı. Saç bakım maskeleri ise saçlara düzenli yapılmalı ve saçların daha ipeksi görünüme kavuşması sağlanmalı.

saç modeli

saç modeli

Saç bakımı kesinlikle ihmale gelmez ve doğru uygulamalar ile profesyonelce yaptırılmalı. Bilmediğiniz ürünler saçlarınıza zarar verebilir. İpeksi saçlara kavuşmak için öncelikle saçların çok iyi tanınması gerekli. Konusunda uzman ekipler her zaman saç diplerinizi besleyen özel uygulamaları sizlere sunar. Sağlıklı şekilde saçların uzaması için haftada bir kez doğal bakımları şart. Kaliteli ve güzel saçlara sahip olmak aslında hayal değil.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.