İstanbul’da Görünmez Saç Kaynak

Kaynak saç, mevcut saçlara harici saç eklenmesi işlemidir. Saçların daha doğal, dolgun ve uzun görünmesini sağlayan saç kaynak uygulamasında profesyonellik çok önemlidir. Birçok farklı yöntem ile kaynak yapılabilir. En çok tercih edilen yöntemler, boncuk, keratin, mikro kaynak yöntemleridir. Mikro kaynak görünmez saç kaynak yöntemi olarak da bilinir. İstanbul’da görünmez saç kaynak yöntemini başarı ile uygulayan, profesyonelliği ile birçok kişinin tercihi olan kuaförler var. Görünmez kaynak yaptırmak için tecrübeli, bu alanda isim yapmış salonları ve kuaförleri tercih etmek gerekir.

İstanbul’da görünmez saç kaynak

İstanbul’da görünmez saç kaynak

Mikro Saç Kaynak

Mikro kaynak yönteminde kullanılan şeffaf granül kapsüller kaynak uygulamasının dışarıdan bakıldığında fark edilmemesini sağlar. Dünyada ve Türkiye’de bu anlamda en çok tercih edilen kaynak yöntemidir. Uygulamada kullanılan şeffaf granül kapsüller kaynak saçın mevcut saça ısı uygulanarak eklenmesini sağlar.

İstanbul’da görünmez saç kaynak

İstanbul’da görünmez saç kaynak

Diğer kaynak yöntemlerine göre çok avantajlıdır. Eklenen saçlar ince tutamlar halinde eklenir. Bu nedenle saçta kaynak olduğu fark edilmez. Kaynak sonrası saçlar toplanarak dahi kullanılsa dışarıdan kaynak noktaları belli olmaz. Uygulama sonrası saça istediğiniz şekli verebilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.