Kampanyalı Saç Kaynak Fiyatları

Saç kaynak işlemlerinde kullanılan tekniğe göre saç kaynak fiyatları değişkenlik gösterir. Ustalık gerektiren saç kaynak teknikleri, kişinin saç yapısına göre belirlenir. Boncuk kaynak, keratin kaynak ya da Avrupa keratin saç kaynağında kullanılan malzemeler ve işçilik süreleri farklıdır. Uygulanan yöntemlerle saçlarınıza en güzel kaynak modelleri yapılır.

saç kaynak modelleri

Saç Kaynağında Kullanılan Teknikler

İnce ve kısa saçlı bayanların tek isteği saçlarını kısa sürede uzatmak ve daha hacimli göstermek. Uygulanan farklı saç kaynak uzatma işlemleri saça zarar vermeden kişinin istediği saç boyuna göre yapılır.

saç kaynak

 

Mikro jel, mikro kapsül ya da mikro nano extension tekniklerini mutlaka uzman kadrolara yaptırmanız önemli. Atrium Paris kuaför kullandığı özel tekniklerle saç köküne zarar vermeyen işlemleri saçlarınıza uygular.

saç kaynak fiyatları

 

Bütçenize uygun saç kaynak fiyatları için her zaman doğru adreslerden yardım almalısınız. Bir bayanın saçları, kişinin bakımlı olup olmadığını gösteren en önemli ayrıntıdır. Saç kaynak teknikleriyle saçlarınız kısa sürede istediğiniz görüntüye kavuşur. Uzun kullanım olanaklarıyla saçlarınıza istediğiniz şekli de verebilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.