Kaynak Saç Bakımı

Saçlarınızı doğal yöntemler ile kaynak uygulamaları ile uzattıysanız bakımınızı titiz bir şekilde yapmalısınız. Saç bakımı zamanla saç diplerinizden uzayan kısa saçların birbirine dolaşmaması için önemlidir.

Saç diplerindeki bu karışıklığın önlenebilmesi için saçlarınızı en az ayda 1 defa kontrol yaptırtmak için saç kaynağı yaptırmış olduğunuz kuaför salonuna göstermelisiniz. Profesyonel hizmet aldığınız kuaför salonların büyük bir çoğunluğunda bu tür rutin bakımlar ücretsiz olarak yapılmaktadır.

kaynak saç bakımı

Ortalama 10 ile 15 dakika kadar sürede yapılan bu bakımlar sayesinde kaynak saçlarınızı 6 ile 8 ay boyunca sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kaynak Saç Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kaynak saç uygulaması yaptırmayı düşünüyorsanız öncelikle bu işi yaptıracağınız kişilerin profesyonel ve tecrübeli olmasına dikkat etmelisiniz. Bilinçsiz şekilde kaynak saç uygulaması yaptırırsanız doğal saçlarınızın zarar görmesine yol açabilirsiniz.

kaynak saç bakımı nasıl yapılır

Bu konuda Türkiye’de uzun yıllardır kaynak saç uygulamalarının tamamını güvenilir şekilde yapmakta olan Atrium Paris Kuaför salonunu tercih edebilirsiniz. Uzman ekipleri ile yüz tipinize en uygun kaynak saçını belirledikten sonra uygulama aşamasına geçen salonda yaptıracağınız kaynak saçları uzun süre boyunca sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.