Kaynak Saç Çıkarmada Bilinmesi Gerekenler

Saç kaynağı yapıldıktan sonra memnun olmama, saçın şeklini değiştirme gibi durumlarda kaynak saçı çıkarmanın nasıl olacağı bilinmesi gerekir. Hanımların bunu bilerek saç kaynak yaptırdıkları bilinir. Saç gibi hassas oldukları bir konuda, kaynak saçın akıbeti ne olur, muhakkak merak ederler. Ama yine de kaynak saç çıkarmada bilinmesi gerekenleri belirtmek gerekir.

Kaynak Sac

Kaynak Sac

Kaynak saçı çıkarma yöntemleri

Kaynak saçlar halka, keratin, mikro jel gibi yöntemlerle mevcut saça eklenir. Kaynak saçın çıkarılması da mümkündür. Çıkarılan saçlar yeniden kullanılabilir. Keratin, mikro jel ve silikon yöntemleriyle eklenen kaynak saçları çıkarma işlemi kuaförlerde bulunan özel imal edilmiş solusyonlarla yapılabilir. Mikro jel ve keratin yöntemleriyle eklenen kaynak saçları çıkarmak daha kolaydır. Özel çözücü solusyonlarla mikro ve keratin kaynak saçlar mevcut saçtan çıkarılır.

Silikon kaynak, pek tavsiye edilen kaynak çeşidi değildir. Silikon bir yapı malzemesi olduğu için kuaförlerde silikonun saçtan temizlenmesi için tiner türü kimyasal maddeler kullanılır. Bu da saça zarar verir.

Boncuk kaynak ise en kolay çıkarılan kaynak türüdür. Mevcut saçtan pense yardımıyla çıkarılır. Kaynak kullanılan boncuklar ters istikamette çevrilerek sıkılarak gevşetme işlemi yapılır, kaynak saçlar çıkarılır. Bu işlemde acı hissedilmez, saçta kopma olmaz. Yarım saatte kaynak saç çıkarılır.

Kaynak Sac

Kaynak Sac

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.