Kaynak Saç Fiyatları Ne Kadar?

Kaynak saç yaptırmak artık oldukça kolay ayrıca fiyatları da uygun. Kaynak saç fiyatları kişinin saçına ve arzu ettiği uzunluğa, dolgunluğa göre değişiklik gösterir. Kaynak saç işlemi için profesyonel kişilerle çalışmak saç sağlığı ve bütçeniz bakımından oldukça önemli.

kaynak saç

Uzun süre kullanılabilecek dilediğiniz uzunlukta ve dolgunlukta saça sahip olmanın fiyatı kaynak işlemlerinin yapısına göre kullanılan malzemeye ve işçiliğe göre değişiyor. Kaynak saç en düşük 450 tl ile başlıyor.

Kaynak Saç Türüne Göre Fiyatlar

Boncuklu halka kaynak işlemi 450-650 tl arasında değişiklik gösteriyor. Keratin kaynak işlemi 550-750 tl. Avrupa keratin kaynak işlemi ise 650-850 tl. Kaynak saç fiyatları saç tonuna göre de değişiklik gösterir.

saç kaynak uygulaması

Kaynak saç işlemleri yalnızca bunlarla sınırlı değil. Mikro jel kaynak, mikro nano extencion, mikro kapsül kaynak diğer kaynak saç işlemleri. Kaynak saç işlemi fiyatları ortalaması bu şekilde. Ancak kişinin arzu ettiği uzunluk ve dolgunluk, kuaförün işçiliği, kullanılan saçın kalitesi, işlem sırasında kullanılan malzemeler fiyatlara etki eder.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.