Kaynak Saç Modelleri ve Fiyatları

Günümüzde saçları gerekli dolgunlukta ve uzunlukta olmayan kadınlar için hayal ettiği saçlara ulaşmak hiç zor değil. Çeşitli kaynak saç modelleri kadınları hayal ettiği görünüme ulaştırıyor. Kaynak saç yaptırmak isteyenlerin ilk önce öğrenmek istediği şey genelde fiyatlar olur.

fiyatı

fiyatı

Tabi kaynak saç modelleri nelerdir ve hangi yöntem ile istenilen sonuçlara ulaşılabilir gibi sorular da oldukça önemli. Öncelikle kaynak saç yaptırmak için profesyonel kişilerden yardım almak hayati bir önem taşıyor.

Kaynak Saç Fiyatları Ne Kadar?

Aksi takdirde yanlış ve kalitesiz bir uygulama saçlarınıza geri dönmesi zor bir zarar verebilir. Kaynak işlemlerinde kişiye göre yapılan işlemler ve kullanılan malzeme ile işçilik fiyatlarda değişiklik yaratıyor.

kaynak saç modeli

kaynak saç modeli

Genel olarak fiyatlar hakkında bilgi vermek gerekirse boncuk halka kaynak 450-650 TL, karatın kaynak 550-750 TL, Avrupa karatın kaynak 650-850 TL arasında değişiyor. Bu fiyatlarda kaynak yapılan saçların tonuna göre ve adedine göre değişkenlik söz konusu.Kaynak saç fiyatlarında kişinin saç rengi, saç telinin şekline göre de değişiklikler oluyor.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.