Kaynak Saç Modelleri

Saç kaynak yöntemleri ile saçlarınız daha uzun ve gür hale kısa sürede gelir. Kaynak saç çeşitleri farklı türlerdedir. Saç diplerine zarar vermez ve kısa sürede saçlarınızın daha bakımlı hale gelmesini sağlar. Silikon yöntemi ile özel makine eşliğinde saçlarınıza uygulanan kaynak saç modelleri ile rahatlığı hissedeceksiniz.

Kaynak Saç Modelleri Nelerdir?

Saça farklı tekniklerle uygulanır. Mikro jel ya da keratin yöntemi ile daha uzun süreli kaynak modellerine sahip olursunuz. Boncuk kaynak yönteminde özel silikon kullanılmaz. Saçtan istendiği zaman çıkar. Etki süresi ise 14 haftadır.

saç kaynak

Yapıştırma yönteminde farklı modeller ile saçlar kısa sürede hem bakımlı hem daha hacimli görünür. Tress boncuk yöntemi, boncuk halka, örgü kaynak yöntemi özellikle saç kaynak modellerinde daha uzun etkisi bulunur. Çıt çıt modeller özellikle evlerinizde de rahat şekilde kendiniz uygulayabilirsiniz. Saç kaynak modelleri ile saçınıza istediğiniz şekli verebilir ve denize de rahatlıkla girebilirsiniz.

saç kaynak modeli

Saçlarınızda herhangi bir bozulma görülmez. Modern teknikler eşliğinde istediğiniz saç modeline profesyonel uzmanlar aracılığı ile kısa sürede sahip olabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.