Kaynak Saç Önerileri

Saç kaynak yöntemleri farklı uygulamaları ile saçlarınızın doğal görünümü için sizlere uygulanır. Halka kaynak, keratin kaynak, mikro jel kaynak ve saç tipleriniz için en doğru saç kaynak şekilleri mutlaka profesyonel kadrolarca yapılmalı. Saç kaynağında özellikle keratin kalitesi çok önemli. Silikon ya da çıt çıt yöntemi kullanılarak saçlara farklı teknikler uygulanır.

mikro kaynak

mikro kaynak

Hangi Saç Kaynak Yöntemleri Daha Popüler?

Saç kaynak uygulaması aşamasında özellikle saç köklerinizin kalitesi çok önemli. Saçlara zarar verilmeden farklı teknikler uygulanır. Saç uygulamalarında özellikle kişinin saç yapısına uygun kaynaklar yapılır. Çok kısa saçlara özellikle mikro jel kaynak tekniği uygulanmalı. Saç tiplerine göre uygulanan halka kaynak ise daha kısa sürelidir.

mikro saç kaynak modelleri

mikro saç kaynak modelleri

Saç kaynak yöntemleri günümüzde son derece popüler yöntemlerle uygulanır. Kaliteli yöntemler ile Atrium Paris kuaför sizlere en sağlıklı yöntemleri uygular. Saç yapınız hakkında uzman kadro sizleri bilgilendirir. Saçlarınızın doğal bir görünüme kavuşmasını sağlar. Uzman kadrolar eşliğinde her zaman kaliteli bir doğal saç sistemi ile her zaman rahat edeceksiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.