Kaynak Saç Rahat mı?

Saçlarının uzama hızından memnun olmadığı için saçlarının boyunu daha kolay olarak uzatmak isteyen bayanların uzun zamandır tercihi kaynak saç modellerinden yana oluyor.

kaynak saç

Özellikle yeni geliştirilen sistemlerin sunduğu kolaylıklarla birlikte saç kaynakları, artık halka sistemiyle saça zarar vermeden takılabiliyor, saç ile benzer sentetik maddelerden yapılıp saç ile birebir aynı görünebiliyor veya kullanım süresi dokuz aya kadar çıkarılabiliyor.

Nasıl kullanmalı?

Ama bütün bu kolaylıklar, pek çok kullanıcının aklına kaynak saç denildiğinde oluşan kaynak saç rahat mı sorusunun yanıtı olarak sunulamıyor. Kullanıcıların kaynak saçlar için sahibi oldukları temel endişe kullanım rahatlığı.

kaynak saç rahat mı

Çıt çıt denilen ve saça ek olarak takılıp çıkartılarak kullanan modellerle kaynak saç arasında bu alanda büyük bir rekabet dönmeye devam etmekte. Çıt çıt kullanan bayanlar çoğunlukla kaynak saçın saçları yıprattığı endişesine sahipler. Ancak bu modelleri her gün takıp çıkarmak gerekiyor ve bu zamanla saçı yorup yıpratabiliyor. Yıkanması, taranması, bakım yapılması ve şekil vermesi oldukça zor olan çıt çıtlar kaynak saçın sunduğu doğallığı sunamıyor. Özellikle yaz aylarında denize giderken çıkarmak zorunda kalındığı için, tercih edilmiyor.

kaynak saç modeli

Kaynak saç bir kere saç diplerine eklendikten sonra, saçların uzamasına bağlı olarak üç dört ayda bir bakım ve daha diplere doğru yeniden takmak için kuaförler tarafından çıkarılır. Kullanım rahatlığı açısındansa bu işlemden sonra bayanların tek yapması gereken, saçlarını her gün dipten aşağı doğru yumuşak hareketlerle taramak kalıyor.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.