Kaynak Saç Uygulamaları Nedir?

Saçların istenenden az uzaması ya da azalması sebebiyle yapılan kaynak saç ayrıca saçlarının daha gür ve uzun olmasını isteyenlerinde yaptırdığı bir uygulamadır. Kaynak saç uygulamaları ilk yapılmaya başlandığı günümüze kadar oldukça gelişmiş olup özel teknolojisi ve yapıştırma jelleri ile de görünmezlik kazandı. Bu sayede daha rahat kullanım olanağı oldu.

saç kaynaklarında bakım

Kaynak Saç Kullanımı

Saçlara yaptırılan kaynak ile günlük hayatınızda değişkenlik olmayarak rahatlıkla tüm kuaför işlemlerinizi de röfle ve perma da dâhil olmak üzere yaptırabilirsiniz. Bunun dışında deniz suyu, havuz suyu gibi tuzlu ve de klorlu sulardan da etkilenmez. Aşırı sıcak olan sauna gibi ortamlardan da kaçınmanıza gerek yoktur.

saç kaynak kullanımı

Saçların uzama hızına bağlı olarak alt aya kadar kullanabileceğiniz kaynak saç uygulaması çeşidi için kuaförünüzle görüşmeniz faydalı olur. Saç tipinize en uygun kaynak saç uygulamasını yaptırmak için mutlaka bu konuda uzman bir kuaför salonu ile görüşmeniz de önemlidir. Kaynak saç uygulamaları çeşitleri arasında boncuk-halka saç kaynak, mikro nano saç kaynak, keratin saç kaynak sayılabilir.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.