Kaynak Saç Yapımında Fiyatlar

Son yıllarda revaçta olan kaynak saçlar saçının uzamasını bekleyemeyen ya da her hangi bir nedenden saçını uzutamayan kadınlara hitap etmeye devam ediyor. Orijinal saçla uyum sağlayan uygulamaların artması, son yıllarda tekniğinin ve çeşidinin gelişmesiyle gitgide büyüyen bir kuaförlük alanı olarak beğeni topluyor.

Kaynak Saç Yapımında Fiyatlar

Saç Kaynağında Fiyatı Belirleyen Etkenler

Yapay görüntü ve uygulamalardan uzak durmaya çalışan kadınlara sunulan yeni sistemde saç kaynakları, konfordan ödün vermeyerek ilgi çekici bulunuyor.

Kaynak Saç

Kaynak saçlarla ilgili en çok merak edilen şeyler teknikleri ve fiyatlarıdır. Bir çok tekniği olan kaynak saç çalışması, saçın yapısı, arzu edilen özellikler, uygulanan teknik gibi bir çok duruma göre değişiklik gösterir.

Kaynak Saç Yapımı

Ayrıca uygulanan saçla uyumluluğu sağlanması için, takılacak saçlara boya işlemi yapılması da fiyatları etkileyen diğer bir faktördür.

Kaynak Saç Yapımı

Kişinin kendi saçının, tercih ettiği uygulamaların belirleyici olacağı ve ancak analiz sonrasında, net bir fiyat oluşturabilecek kaynak saç uygulamalarının, çeşitlerine göre ortalama fiyatları aşağı yukarı şöyledir.

Saç Bakımı

Doğal %40 firesi alınmış 100 adet kaynak saçta; Boncuk halka kaynak fiyatı 450 TL-650 TL, keratin saç kaynak 550 TL-750 TL, Avrupa keratin 650 TL-850 TL gibidir.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.