Kaynak Saçtan Gelin Saçı Yapılabilir mi?

Gelin saçı, evlenmek üzere olan bir kadının en önem verdiği konulardan biridir. Özellikle kısa saçlı olan kadınlar,

topuz ya da uzun ve dalgalı bir modelde gelin saçı yaptırmak istediklerinde bu konuda sıkıntıya düşerler ve geçici çözüm olarak yalnızca düğün günü için çıt çıt saçlardan kiralarlar. Fakat çıt çıt saçların kullanımı, kaynak saça göre daha zordur ve saç modelinin altından çıt çıtların görülme riski bulunur.

Gelin Saçında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kaynak saç kullanımı, kadınların aklında bazen soru işaretleri oluştursa da profesyonel bir ekip tarafından ve kaliteli malzemelerle uygulandığında ortaya oldukça iyi bir sonuç çıkar ve kullanımda herhangi bir sıkıntı yaşanmaz. Bu durum gelin saçı için de geçerlidir.

Kaynak saçlar, kişinin kendi saçı gibi olduğu için, gelin adayları rahatlıkla kaynak saç yaptırabilir ve istedikleri her modeli uygulatabilirler. Tek dikkat edilmesi gereken husus, gelin saçı yoğun olarak toka ve sprey içerdiği için normalde bile kişinin kendi saçları açılırken zorlu yaşanır. Kaynak saçlarda da bu sıkıntı olabilir. Bu yüzden düğünden sonra, saçlar açılırken olabildiğince nazik olunmalı ve saçlar ılık suyla durulanıp saç kremiyle bakım yapılmalıdır.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.