Kaynakta Devrim Yaratacak Uygulama

Zamanla yenilenen saç kaynak tekniklerine bir yenisi daha eklendi. Saç kaynak uygulamalarının bu kadar tercih ediliyor olmasının bazı nedenleri var. Bu nedenlerden bir tanesi, doğal saçlarda fark edilmemesi, ikincisi ise çok kısa saçlara bile uygulanabilmesidir.

kaynakta devrim

Artık kaynakta devrim yaratacak uygulama, bayanların hizmetine sunuldu. Extend Magic Mikro Saç Kaynak uygulaması, özel kaynak makinesi ile çok kısa saçlara bile uygulanabiliyor.

Extend Magic Mikro Saç Kaynak ve Özellikleri

Patentli olan bu uygulamanın en önemli özelliği, sadece bu uygulama için geliştirilmiş olan özel makinesidir. Aslında nano saç kaynak uygulamasının geliştirilmiş bir versiyonu olan bu uygulamada, mikro kapsüller kullanılır.

mikro saç kaynak

Mikro kapsüller sayesinde, uygulama yapılan doğal saça zarar vermeden ve kısa sürede doğal saçlarınıza kavuşursunuz. Yapılan uygulamanın sonucunda doğal saçınızdan ayırt edemeyeceğiniz bir sonuç elde edersiniz.

Cansız saçlara sahip olan kişilerde, gürleşmeyi sağlar. Saç bölgelerinde açık tarafları olanlarda olumlu sonuçlar alınır ve kellik sorunu için bir anlamda alternatif tedavi yöntemlerinden bir tanesidir.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.