Keratin Kaynak Hakkında Bilgiler

Saç uzatmak teknikleri içerisinde saç yapısı ile uyumlu olan keratin saç kaynak, yapıştırma saç kaynak yöntemleri içerisinde önemli bir yere sahip. Saça keratin kaynak konusunda uzmanlaşmış kuaför ya da saç merkezlerinde saça kaynak yapılması kaynak saçın uzun süreli kullanımını sağlar.

keratin kaynak

Uzman olmayan kişi ve kuruluşlara kaynak saç yaptırmak hem istenilen sonuç açısında hem de saçların sağlığı açısında sorun yaratabilir.

Estetik Açıdan Avantajlı

Keratin kaynakta genel olarak dikkat edilmesi gereken birinci konu güvenilir merkezlerde uygulamayı yaptırmak, ikinci konu ise kaynak saçın gerçek saç olmasıdır. Gerçek saçtan üretilen kaynak saçlar boyanabilir, sıya dayanıklıdır, her türlü kuaförlük çalışmalarında sorun yaratmaz. Keratinin insan bedeninde saçlarda ve tırnaklarda doğallığında bulunan bir madde olması sebebiyle keratin kaynak saçlara zarar vermez.

keratin kaynak modeli

Özel cihazlarla saçları yapıştıran keratin dışarıdan görünmeyerek de estetik olarak avantajlıdır. Özel bir bakımı da olmayan keratin kaynakta, kaynak bölgesinin günde 1 veya 2 defa keratin kaynak fırçası ile taramak yeterlidir. Özel cihazlar yardımıyla yapılan kaynak yine özel cihazlar yardımıyla sökülür ve yaklaşık 3 ila 8 ay arası kullanılabilir.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.