Keratin Kaynak ile Tanışın

Keratin kaynak, saç kaynak yöntemleri arasında en çok tercih edilen ve en çok önerilen uygulamalar arasında yer alıyor. Keratin kaynak, saç kaynak uygulamaları arasından en sağlıklı ve saçlarınız için en uygun olan kaynak türleri arasında yer alıyor. Keratin zaten saçın kendi içinde bulunan bir besin maddesi olduğundan dolayı, bu maddeyle kaynak işleminin yapılması saçlarınıza herhangi bir zarar vermiyor.

keratin saç kaynak
Erime ya da yapışma gibi bir özelliği bulunmayan keratin kaynak uygulaması saçlarınıza uygulandıktan sonra, saç şekillendiricilerle saçlarınızı istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Sıcaktan etkilenmediği için fön çekme ya da diğer işlemlerde herhangi bir sıkıntı yaratmaz.

kaynak saç

Keratin Kaynak Hangi Saçlara Uygulanır?

Keratin kaynak maalesef ki her saça uygulanamayan bir yöntem. Keratin maddesi biraz yoğun ve kalın olduğundan dolayı ince telli ve kısa saçlara uygulanamıyor. Aksi takdirde kısa ya da ince telli saçlara uygulandığı zaman saçların arasından belli olabiliyor.

saç kaynak nedir

Bu nedenle saçlarınıza keratin kaynak uygulatmadan önce saçlarınızın buna uygun olup olmadığını öğrenebileceğiniz güvenilir bir kuaförü tercih etmelisiniz. Atrium Paris Kuaför sizlerin memnuniyetini düşünerek yaptığı her uygulamada kalitesiyle saçlarınıza imzasını atıyor.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.