Keratin Kaynak Nasıl Yapılır?

Saçları kolayca uzamayan kadınların son yıllarda sıkça başvurduğu kaynak yöntemi, artık çok daha ucuz ve basit bir işlem içeriyor.

keratin saç kaynak

Saç kaynağında önemli olan, ek yapılacak saç tutamları ile orijinal saçın birbirlerine sağlam şekilde tutturulurken, orijinal saçın zarar görmemesi. Bu yüzden kaynak yaptırmak isteyen kadınların, işinde profesyonel ve tecrübe sahibi kişilerden yardım almaları doğru bir hareket.

Saatler İçerisinde Uzayan Saçlar için

Saç kaynağı konusunda ülkemizde en çok boncuk kaynak ve keratin kaynak uygulaması tercih edilmekte. Bu yöntemler ile eklenen sağlar neredeyse altı aya kadar dayanabiliyor ve herhangi bir ekstra bakım gerektirmiyor.

keratin saç kaynak modeli

Peki keratin kaynak nasıl yapılır? Öncelikle orijinal saça eklenecek olan saçların naylon değil, orijinal olmasına özen göstermek gerekli. Bu sayede hiç kimse aradaki farkı ayırt edemez. İkinci olarak keratin denen katı haldeki maddenin orijinal saça zarar vermemesi için saç köklerine koruyucu sürülmesi gerek. Ardından da iki saç türü kaynak makinesi ile birbirine sabitlenmeli.

keratin saç kaynak uygulaması

Bu işlem sabır gerektiren bir iş olduğu için keratin kaynak yapılan kişilerin de işine özen gösteren ve sabırlı kişiler olmaları gerek.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.