Keratin Saç Kaynak Nedir?

Saç kaynak, gürleştirme ve saçı uzatma işlemi olarak son zamanlarda hanımların en çok talep ettikleri uygulama oluyor. İçeriği bakımından birçok yöntemi bulunan saç kaynakta keratin saç kaynak özellikle ilk tercihler arasında yer alıyor.

 Hem kullanımı hem de içerdiği malzemeler olarak kaliteli olan keratinin ana yapısı insan vücudunda bulunan keratin ile aynı olması sayesinde sağlıklıdır. İşlem olarak silikon saç kaynak ile aynı olup keratin bulunan saçı diğer saça yapıştırmak ile gerçekleşir. Gözle görülmez yapısı saçınızla homojen bir görünümü sunarak rahatça kullanmanıza yardımcı olacak.

3 ila 8 ay arasında kullanım ömrü olan saç kaynak modelinde çıkarmak istediğinizde takımı anında doğru ve profesyonelce yapılmışsa acısız ve saç sağlığına zarar vermeden çıkarılabilir. Silikon saç kaynak ile arasındaki fark ise keratin malzemesinin kaliteli yapısı ile saç zarar vermeden kuaför işlemlerini kolayca gerçekleştirilmesidir.

Keratin Kaynak Bakımı

Bakımı sırasında sorun çıkarmaz ve banyo anında yapışma olayı yaşamazsınız. Kendi saçınız gibi bakım yağlarınızı sürebilir tarayabilir hatta maskelerinizi uygulayabilirsiniz. Kuaför işlemlerinizi rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.