Keratin Saç Kaynak

Saç kaynak uygulama merkezlerinde en sık önerilen uygulamalardan biridir keratin uygulaması. Elbette bunun nedeni keratinin vücutta doğal olarak bulunan bir madde olduğu için zararsız ve doğal olmasıdır. Ancak keratin saç kaynak, her saç tipi için uygun bir saç kaynak uygulaması değildir. Bu da keratinin yapısından ileri gelir.

mikro saç kaynak

Keratin kalın bir maddedir, dolayısıyla çok kısa ya da çok ince telli saçlara bu uygulamayı yapmak, saç kaynak izlerinin gün gibi ortada olmasına neden olur. Bunun için keratin kaynak yaptırmak isteyen kişinin saçlarının belli bir aralıktaki uzunlukta olması gerekir, ayrıca saç tellerinin de yeterli kalınlıkta olması gerekir. Bu özelliklere sahip saç tipleri için keratin saç kaynak diğer saç kaynak uygulamalarına göre çok daha avantajlı bir seçimdir.

Keratin Saç Kaynak Uygulamasının Avantajları

Saç kaynakta aranan ilk özellik çoğunlukla kaynak izlerinin iyi saklanabilmesidir. Keratin saç kaynak, kaynak izlerinin görünmesine imkân vermez.

mikro saç kaynak modeli

Kullanımı rahattır, saça zarar vermez. Ayrıca ısıdan etkilenerek yapışkan bir hal almaz, bu nedenle fön çekmek gibi uygulamalar yapılmasında bir sakınca yoktur. Ancak dikkat edilmesi gereken bir mevzu vardır, gereken bakım zamanı aksatılmadan yapılmalı ve kullanımına özen gösterilmelidir.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.