Mikro Jel Kaynak Nasıl Yapılır?

İtalya’da doğan ve dünya geneline yayılmaya başlayan saç kaynak yöntemlerinden biri olan mikro jel kaynak, sadece kadınların değil, erkeklerin de güvenle yaptırabileceği bir uygulamadır.

mikro jel kaynak

Tamamen doğal bir görünüm kazandırması nedeniyle kaynak saç yaptırmak isteyenlerin ilk tercihi haline gelmeye başlayan mikro jel kaynak, nano teknoloji ürünü olduğu için kapsüller oldukça küçüktür, bu nedenle kimse saçınızda kaynak olduğunu anlamayacaktır.

mikro jel kaynak modelleri

Mikro jel kaynak uygulamasının yapılması için saçın uzun olması gerekmez. 5 cm uzunluğu geçen saçlara sahip olan herkes için bu uygulama yapılabilir.

mikro jel kaynağında tasarım

Saç derinize zarar vermeden ve dışarıdan bakan bir kişi tarafından asla görülmeden konforlu bir kullanım sunan mikro jel kaynak yapımında tahriş ya da acı da söz konusu değildir.

Mikro Jel Kaynak Yapımı Ne Kadar Sürer?

mikro jel kaynak tasarımı

Özel mikro jel yapışkanı kullanılarak yapılan bu saç kaynak işlemi uygulaması en kolay ve sağlıklı kaynak yöntemlerinden biri.

mikro jel saç kaynağında son moda

Uzman bir kuaförü tercih ettiğiniz takdirde 4 ila 6 saat aralığında mikro jel kaynak işlemlerinizi gerçekleştirebilir, bu kadar kısa sürede kusursuz saçlara sahip olabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.