Mikro Kapsül Kaynak Sağlıklı Bir Uygulama mıdır?

Son yıllarda saç kaynak uygulamaları alanında dikkat çeken mikro kapsül kaynak tekniği ile konforlu kullanıma imkan tanır. Doğal bir görüntü elde edilmesi sağlayan bu yöntem, dışarıdan saçta kaynak görünümü vermez, kişinin kendi saçı gibi görünür. Profesyonel bir uygulama gerektiren bu kaynak türü, yanlış uygulama yapıldığı takdirde kişiyi mutsuz edecek bir görüntü oluşmasına neden olur.

mikro kapsül

Mikro Kapsül Kaynak Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mikro kapsül kaynak işlemi, konusunda uzman bir kuaför salonunda, konu ile ilgili uzmanlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Profesyonel bir mikro kapsül kaynak işleminde, çok ince saç tutamlarına özel işlemle saç eklenir. Saçları hacim ve boy olarak en doğal haline getiren uygulama, son dönemlerde bir çok kadının ilgi duyduğu ve kullandığı bir yöntemdir.

mikro kapsül saç kaynak

Mikro Kapsül Kaynak Tekniği

Sağlıklı bir kaynak işlemi olan uygulama, saçların çok ince tutamlara ayrılarak yapılmasından dolayı, yakından belli olmaz, dokunulduğunda rahatsız etmez. Özel teknikle yapılan uygulama son dönemin en çok tercih edilen kaynak yöntemidir.

saç kaynak

Saçların uzama hızına bağlı olarak kullanım süresi değişmekle birlikte, saçtan çıkarılma vakti geldiğinde ya da vaktinden önce çıkarılmak istendiğinde, saça kesinlikle zarar vermeyerek, saç kaynağında kendi devrimini yapmış bir uygulama olarak, tercihler arasında en öne çıkan saç kaynağı uygulamasıdır.

mikro kaynak çeşitleri

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.