Mikro Kapsül Kaynak

Saç kaynak uygulamalarında takip edilen son yeniliklerden biri mikro saç kaynak uygulamalarıdır. Bu uygulamalar nano teknolojinin bir ürünü olup saç kaynağını görünmez kılabilir olması nedeniyle ilk günden itibaren herkesin tercihi haline geldi. Mikro kapsül kaynak, mikro saç kaynak uygulamalarından biridir.

mikro kapsül saç kaynak

Bu uygulama oldukça basittir. Şeffaf ve mikro boyutlardaki esnek kapsüller kullanılarak saç kaynak yapılır. Kaynak saçlar ince tutamlar halinde bu kapsüller aracılığı ile orijinal saça tutturulur ve ısı yardımıyla eritilerek sabitleştirilir.

Mikro Kapsül Kaynağın Avantajları

Mikro boyutlarda kapsüller kullanılması ve bu kapsüllerin şeffaf olması, kaynak izlerinin saklanmasına büyük ölçüde yardımcı olur. Saç kaynak oldukça gerçekçi bir görünüm alır böylece. Saç kaynak uygulaması yapıldıktan sonra özgürce kullanılabilir. Sıcak saç şekillendirici kullanılmasında bir sakınca yoktur.

mikro kapsül saç kaynak modeli

Rahatça taranabilir. Ancak bakımı ihmal edilmemelidir. Mikro jel kaynak da bu özelliklere sahiptir. Mikro jel kaynağın uygulaması ise isminden de anlaşılacağı gibi özel bir jel yardımıyla yapılır. Bu jel, kapsüller gibi şeffaftır ve bu uygulama için özel üretilir. Yine ısıtılarak kaynak saçın saça tutturulması için kullanılır ve kapsül kaynak gibi bakımı ihmal edilmemelidir.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.