Mikro Kaynak Nedir ve Neden Kullanılır?

Modern teknolojinin kuaför uygulamalarında da kullanılması son derece önemli katkılar sağlıyor.

mikro kaynaklı saç

Özellikle de son dönemlerde bayanların yoğun ilgi gösterdiği kaynak saç uygulamalarına yönelik olarak mikro kaynak yöntemi bulunuyor.

mikro kaynaklı saç modelleri

Bir tip saç kaynağı tekniği olan mikro kaynakla bayanların saçlarına ince tutamlar halinde eklenmesi gerçekleştirilen mikro işlemlerden oluşan bir yöntem olarak günümüzde kaynak saç uygulamalarında kullanılıyor.

Mikro Kaynak Nasıl Uygulanıyor?

Mikro kaynakta uygulanan tekniklerdeki işlemler şeffaf kapsül granüllerinin yüksek ısılarda eritilmesi ile saçlara yerleştirilmesi ile gerçekleştiriliyor.

farklı mikro kaynaklı saç modelleri

İnce ve görünmez olmaları da saçlardaki kaynak uygulamalarının çok daha kaliteli ve çok daha başarılı olmasına yardımcı oluyor.

mikro kaynaklı saç trendleri

Saçların ek saçlar ile birleşmekte oldukları noktaların belirgin olmamasını sağlayarak, saçlarda hem her zaman istenen uzun saça hem de çok daha kusursuz bir saç görünümüne kavuşulabiliyor.

Mikro Kaynakta Profesyonel Çalışma

Son derece hassas bir çalışma gerektiren bu uygulamadan yararlanmak isteyen bayanların profesyonel hizmetlerden destek almaları gerekiyor.

mikro kaynaklı saç stilleri

Atrium Paris Kuaför deneyimli ve profesyonel çalışmaları ile kaynak uygulamalarında kullanılan en son teknikte çok daha kaliteli hizmetler sunuyor.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.