Mikro Kaynak Yöntemi ve Fiyatları

Saç kaynak başlığı altında her geçen yıl farklı bir tekniğin gelişmesi sonucu kadınların seçim yaparken daha titiz davranmaları gerektiği ortaya konuluyor. En yeni tekniklerden biri olan mikro kaynak fiyatları bakımından da oldukça cazip seçenekler sunmasının bir sonucu olarak kadınların daha fazla rağbet ettiği bir uygulama olarak göze çarpıyor.

saç kaynak

saç kaynak

Saç ekleme üzerinden düşünüldüğünde bu yöntemi mikro kapsüllere ısı işlemi uygulanması sonucu saç tellerine eklenmesi ile özetlenebilir. Tutturulan saç protezlerinin özellikle organik seviyeleri korumasının bir sonucu olarak da kendini yenilemesi mümkündür. Böylece daha uzun süre daha dayanıklı saçlara sahip olabilirsiniz.

kaynak kullanımı

kaynak kullanımı

Fiyatları ve Farkları

Bu yöntemde kullanılan malzemelerin daha prototip özellik taşıması özellikle eklenen tellerin kendi saçınız gibi hissettirmesiyle sonuçlanır. Ortalama dokuz ay gibi bir kullanım ömrü olarak da diğer saç kaynak tekniklerine nazaran daha kullanışlı olması ve fiyatlarının da diğer tekniklere kıyasla aynı seviyelerde bulunması, gerçek saçtan ayırt edilemeyecek bir görünümde olması bayanların en çok tercih ettiği yöntem olmasının sebepleri arasındadır.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.