Mikro Nano Kaynak

Saç kaynak uygulamalarında yenilikleri takip edenler bilir, son zamanlarda en sık tercih edilen uygulamalar mikro saç kaynak uygulamalarıdır. Mikro saç kaynak uygulamaları da her geçen gün yeniliklerini sürdürüyor. Şimdiye kadar mikro kapsül ve mikro jel olmak üzere iki tür uygulaması bulunan mikro saç kaynak uygulamalarının en son yeniliği ise mikro nano kaynak uygulamasıdır.

mikro nano saç kaynak

Mikro nano kaynak Amerika’da oldukça yayığın olarak kullanılan bir uygulama türüydü zaten, şimdi ise ülkemizde de tanınmaya ve hızlı bir şekilde yayılmaya başladı. Orijinal ismi “invisible touch” olup ülkemizde ise tüm mikro kaynak uygulamaları gibi “görünmez kaynak” olarak biliniyor.

Mikro Nano Kaynak Nasıl Uygulanır?

Mikro nano saç kaynak uygulaması için seramik uçlu özel bir ürün kullanılıyor. Bu ürünle kapsülden daha yumuşak bir malzeme yardımıyla kaynak saç doğal saça tutturuluyor.

mikro nano saç kaynak modeli

Özellikle de görünmez kaynak uygulamasından sonra saçın sertliğinden rahatsız olanlar için oldukça uygun bir uygulama yöntemidir. Ayrıca çok kısa saçlar için de mikro kaynak uygulamaları içinde en uygun uygulama olarak yerini aldı.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.