Mikro Saç Kaynağı ve Modelleri

Saç kaynağı modelleri içerisinde saçta kalıcı oranı yüksek olan kaynak çeşitleri özellikle saçların daha uzun süreli gür kalmasını sağlar. Yeni mikro saç kaynak modelleri ile saçlarınıza istediğiniz gibi şekil verebilecek ve rahat şekilde kullanacaksınız. Saçlara kolay şekilde uygulanır ve saç diplerine herhangi bir zarar vermez.

yeni mikro saç kaynak modelleri

Mikro Saç Kaynak Modelleri ve Uygulamaları

Saç derisine zarar vermeyen özel silikon maddesiyle saçlara yapıştırılır. İstediğiniz zaman saçlardan çıkarılır. Saç kökleri zarar görmediği için devamlı uygulama saçlara uzmanlar tarafından yapılabilir. Saçlarınız gür ve hacimli olacak. Modern tekniklerle hazırlanan saç kaynaklarını karşıdan gören kimse hissetmez.

yeni mikro saç kaynak modelleri

Saç kaynağı özel makinesiyle yapılır. Saç dipleriyle aynı renk tutturulur ve kısa sürede saçlara kaynak işlemi sağlanır. Saçlarda kalma süresi saçın uzamasına göre 7 ya da 8 ay gibi bir süreyle kalır.

yeni mikro sa ç kaynak modeleri

İstediğiniz saç şeklini kolay şekilde verirsiniz. Saçlarınız uzatamamaktan şikâyetçi olanlar için güzel çözümleri saç kaynak yöntemleri sizlere sağlar. Kısa saçlara da rahatlıkla uygulanan bir yöntem.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.