Mikro Saç Kaynak Nasıl Uygulanır?

Saçlar, dış görünüm dendiğinde ilk akla gelen kısım olması ile de birlikte göze çarparak estetiklik açısından büyük bir önem oluşturuyor. Konu saç olunca kaynak yöntemleri ise adını duyurmadan geçmiyor.

Çeşit çeşit saç kaynak tekniklerinin olmasının yanı sıra en çok kullanılan ve dünyaca ünlü yıldızların bir numaralı gözdesi olan uygulama mikro saç kaynak oluyor. Bu kaynak işlemi ise saç uçlarına ince tutamlar halinde diğer saç kısmının son teknolojik aletler yardımı sayesinde yapıştırılması halinde gerçekleşiyor. Yapıştırılan saç kısımları şeffaf olup kesinlikle kendini belli etmez.

Mikro Saç Kaynak

Mikro Saç Kaynak Avantajları Nelerdir?

Bu saç kaynak yöntemini diğerlerinden ayıran özelliği saçınızda doğal olarak bütünleşmesidir. Dokunulduğunda ya da toplanılması halinde ele gelmez ve rahatsız edici bir görünüm oluşturmaz. Bunun yanında en kısa saç tiplerine bile uygulanarak önünüze önemli fırsat sunuyor.

Mikro Saç Kaynak

Saçta kesinlikle ağırlık yapmaz ve istenmediği takdirde kolayca çıkabilme imkânı bulunuyor. Ayrıca banyo sırasında zorluk çıkarmadan size kolaylık sağlamasının yanında doğal saçınıza uyguladığınız bakım yağlarını kullanarak saçlarınızla ilgilenebilir banyo sonrasında ise rahatlıkla tarayabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.