Mikro Saç Kaynak Tekniği ve Uygulama Sonrası

Saç kaynak tekniği ülkemizde yaklaşık 1984 yılından beri uygulanan bir yöntemdir. Uygulamanın belirli gelir düzeyine sahip kişilerce yapılmasının sebebi ise yüksek maliyetler idi.

kaynak saç

Fakat ilerleyen teknoloji ile bu tutarlar aşağı inerken dezavantajları da kullananlarda rahatsızlık hissi vermeye ve şikâyetlerinde çoğalmasına yol açtı.

mikro kaynak

Bu ve buna benzer birçok sebepten dolayı da özel nano teknoloji ile üretilen özel bir yapıştırıcı ve özel bir uygulama yolu uygulanmaya başlandı. Bu uygulama mikro saç kaynak tekniğidir.

mikro saç

Diğer saç kaynak tekniklerinde saç dipleri kabarık ve ekim işlemi belirgin iken mikro saç tekniğinde gözle görülmeyecek kadar küçük olan mikro kapsüller uygulanmaktadır. Ayrıca dayanıklılığı da uzun süren bu teknikte batma ve tahriş gibi olumsuzluklarda yaşanmaz.

mikro saç kaynak

Mikro Saç Kaynak Tekniği Saça Zarar Verir mi?

Mikro saç kaynak tekniği saça kesinlikle zarar vermemektedir. Saç olağan dökülmesine devam eder ayrıca bir döküleme görülmez.

saç kaynak modelleri

Ekli olan saç çıkarılmak istendiğinde ya da zamanı geldiğinde de özel bir jel ile çıkarıldığından canınız acımaz ve saçınız dökülmez.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.