Mikro Saç Kaynaklı Saç ve Kullanım

Mikro saç kaynak uygulaması ile saçlarınızı dipten itibaren taramanız mümkün. Diğer kaynak uygulamalarına göre daha avantajlı ve kullanımı daha rahat olan mikro saç kaynak uygulamasını dilerseniz saçlarınızın arasında renk uygulamaları yapmak içinde kullanabilirsiniz.

mikro saç kaynak

Röfle, balyaj ve gölgelendirme işlemini mikro saç kaynak uygulaması ile kendi saçlarınızın doğalığını bozmandan yaptırma avantajınızda bulunuyor. Ayrıca belirli bölgelerde yoğunluğu arttırabilir ya da saçın belli kısmını uzatma imkânına da sahipsiniz.

Mikro Saç Kaynak Nasıl Kullanılır?

Mikro saç kaynak uygulaması yaptırdığınız saçınız ile sauna ve solaryum gibi ortamlara rahatlıkla girebilir ve her türlü kuaför işleminizi yaptırabilirsiniz. Kaynak görüntüsü olmadığı için rahatlıkla saçlarınızı toplayabilir ve dilediğiniz şekli verme avantajınızda bulunur.

mikro saç kaynak modelleri

MR ve X-Ray gibi tıbbi cihazlarda problem yaşamazsınız. Kendi doğal saçınıza hangi bakım ürünlerini kullanıyorsanız onlara devam edebilir ayrıca özel bir bakım ürünü almanıza da gerek yoktur. Deniz tuzu ya da havuzun klorlu suyundan etkilenmeyen mikro saç kaynak yöntemi ile keyif ile tatiliniz yapabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.