Ombre Saç Uygulaması Nedir?

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda moda olan ombre saç uygulaması halen birçok artist tarafından da tercih edilmeye devem ediyor. Ombre saç uygulaması aslında saç uçlarına doğru artarak açılan bir renk tonlamasının yapılmasıdır. Bu uygulamanın yapımında ise kuaförünüzün bu işlem ile ilgili deneyim sahibi olması önemlidir. Deneyim sahibi olan uzman kuaförünüz saçınızda harikalar yaratarak uzun süre keyifle kullanacağınız saçlara sahip olmanızı sağlar.

Ombre Saçta Yenilik

Ombre saç uygulamasında saç diplerinde var olan renk git gide açılarak uygulama tamamlanır. Fakat yeni uygulamalar içinde saç uçlarına oldukça farklı renk seçimleri de yapılabiliyor. Yeşil, mavi, mor gibi renklerin yanı sıra kırmızı renk seçimleri de ombre saç uygulaması içinde yer alıyor.

Her ne kadar farklı renk seçimleri ile de yapılmaya başlasa da ombre saç uygulaması ilk çıktığı ve moda olduğu yıl sunulan tarzı ile ilerlemeye devam ediyor. Uzun saçların yanı sıra kısa saçlarda da oldukça hoş bir etkiyi ombre saç uygulamasında elde edebilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.