Örgü Saç Kaynak Nedir?

Saç kaynak uygulamaları birçok farklı uygulama yöntemi yapılarak gerçekleştiriliyor. Saç kaynak uygulamasında herhangi bir ek ya da yapışkan malzeme kullanımına yer vermek istemeyenler ve de kısa süreli bir saç kaynak uygulaması tercih edenler ise örgü saç kaynak seçimine yer veriyor. Konusunda uzman olan ve deneyim sahibi kişiler tarafından gerçekleştirilen örgü saç kaynakları daha uzun süre dayanıklı olup daha düzgün bir görüntü elde etmenizi sağlar.

Örgü Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

Örgü saç kaynak uygulamasında saç telleriniz ile sıkı bir örgü yapılır. Bu örgü üstüne tres şeklinde hazırlanmış olan saç tutamı dikilir. Dikim işlemi saç örgüsünün aralarından yapılarak oldukça sıkı bir uygulamadır. Bu işlem sonrasında ise örgü saç kaynak işleminiz sona erer.

Örgü saç kaynak uygulaması sonrasında dilediğiniz saç şeklini yaptırabilirsiniz. Bu saç kaynak uygulamasında aynı renk tonuna sahip olan saç tutamlarının seçilmesi gerekir. Ham saç bu saç kaynakta da öneriliyor. Eğer dalgalı veya kıvırcık saçlara sahipseniz aynı dalga boyuna sahip saç tutamı tercih etmeniz gerekir.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.