Parlak Görünümlü Saçlar İçin Bakım Önerileri

Parlak görünümlü saçlar her kadının sahip olmak isteyeceği saçlar elbette. Saçları parlatmak için hem kozmetik hem de doğal yöntemlerden faydalanabilirsiniz. Doğal saç parlatma yöntemine örnek olarak zeytinyağı, süt, şeker ve yumurta sarısından faydalanarak doğal saç bakım kürü hazırlayabilirsiniz.

parlak saçlar için bakım önerileri

(Bu yöntemin avantajlı bir yönü bu malzemelerin evde sürekli bulunabilen malzemeler olması ki bu da sık sık yapmanızı kolaylaştıracaktır,)Öncelikle iki ya da üç kaşık zeytinyağını şeker ve yumurtanın sarısı ile karıştırın (ancak çok fazla zeytinyağına gerek olmadığını belirtmekte fayda var.)

parlak saçlar

Doğal Saç Bakım Kürünün Uygulanışı

Daha sonra bir köşede beklettiğiniz sütü saçlarınıza uygulayın ve bir 10 dakika gibi kısa bir süre bekledikten sonra saçlarınızı durulayın.

saç bakım önerileri

Arkasından hazırladığınız karışımı saçlarınızın her köşesine geçecek şekilde uyguladıktan sonra yine 10 dakika gibi bir süre tekrar bekleyin ve doğal saç bakım kürü uyguladığınız saçınızı soğuk suya yakın ılık su ile saçlarınızı durulayın. Bu karışımın oldukça faydalı olduğunu göreceksiniz.

bakımlı saçlar
Ayrıca parlak saçlar için diğer bir doğal yöntem ise sirke. Bu nedenle sirkeyi saçlarınızın durulamasında her zaman kullanmanız oldukça faydalı ve etkili bir yöntem.

saç bakımı yöntemleri

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.