Saç Bakım Tüyoları

Saçların bakımı bazen yoğun iş temposunda oldukça zor olurken bazen ise çekilmez ve şekle girmeyen saçlar ile her sabah mücadele etmek oldukça sıkıcı bir durum yaratır. Saç bakımı ile ilgili bilinmesi gereken bazı küçük ama sorunlardan hızlıca kurtaran çözümler var.

Saç Bakım

Kötü Kokuların Saça Sinmesi

Özellikle kapalı alanlarda çalışanlar ya da sigara dumanına maruz kalanların sıklıkla yaşadıkları bir sorundur. Çözüm için hafif nemlendirdiğiniz saçınızı hem düz hem de enseden beri hızlı hızlı tarayarak havalandırın. Havalandırma işlemi sonrasında az miktarda parfümü tarağınıza sıkıp tekrar ama daha hafif şekilde tarayarak bu kokulardan arındırabilirsiniz.

Saç Bakım

Saçların Cansızlaşması ve Dökülmesi

Saçların cansız görüntüsü her bayanın içini daraltan sorunlardan biridir. Cansızlaşmanın temel nedeni ise kan dolaşımındaki yavaşlamadır. Kan dolaşımındaki yavaşlık saçların dökülmesine de yol açar. Bunun için günde iki kere ya parkam uçlarınızla ya da tarak ile saç diplerinize masaj yapın. Saç diplerinin de yağlanmasını sağlayacak olan bu yöntem yağlı saçlarda uygulanmaz.

Saç Bakım

Saçlarımı Yıkayacak Zaman Bulamadım

Çok eski bir yöntem olan talk pudrası yardımınıza koşar. Saç diplerinize çok hafif dökün ve saçınızı tarayın.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.