Saç Kaynak Bakımı

Uzun ve dolgun saçlara sahip olmak istiyorsanız kaynak yaptırabilirsiniz. Kaynak saç uzamayan, cansız ve şekilsiz saçların daha uzun, bakımlı ve güzel görünmesini sağlar. Mikro, halka (boncuk), keratin kaynak gibi çeşitleri olan kaynak saçta yüzde yüz doğal insan saçı kullanılır. Doğal insan saçı kullanıldığı için kaynak saçlar doğal gürünür. Uygulama sonrası saç kaynak bakımı önemlidir. Saçlarınıza kuaförünüzün söylediği şekilde bakarsanız kaynak saçtan kaynaklı bir problem yaşamazsınız.

Sac Kaynak Bakimi

Sac Kaynak Bakimi

Kaynak Saç Bakımı Nasıl Olmalı

Kaynak saçınızı yıkarken diplerden köpürterek masaj yaparak yıkamalısınız. Saçlarınızı çok sıcak su ile yıkamayın, sıcak kaynak noktalarında açılmaya neden olabilir. Saçlarınızın dolaşmamasına özen gösterin. Saçlarınızı yıkadıktan sonra kurutmaya özen gösterin. Kendi kendine kurumaya bıraktığınız takdirde saçlarınız dolaşır ve açılması zorlaşır. Mutlaka 15 günde bir kuaförünüze gitmeli ve bakım yaptırmalısınız.

Kuaförünüz tarafından tavsiye edilen bakım ürünlerini kullanın. Saçlarınızı daha uzun süre kullanmak için bakım yapmayı ihmal etmeyin. Kaynak saç bakımında kullanılan özel ürünler saçlarınızın daha güzel görünmesini sağlayacaktır. Saçlarınızı tararken diplerde bulunan kaynak noktalarına dikkat etmelisiniz.

Sac Kaynak Bakimi

Sac Kaynak Bakimi

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.