Saç Kaynak Çeşitleri ve Özellikleri

Saça kaynak yaptırarak saçların istenilen uzunluğa ve istenilen dolgunluğu ulaşması sağlanır. Kaynak saç uzmanlar tarafından asıl saça en uygun yöntemle yapılmalı. Bu konuda uzman kuaförlerin tavsiyesini dikkate almak kaynak saçtan alınacak verimi en yüksek düzeye çıkarır.

Kaynak Saç Yöntemleri Nelerdir?

Saçlara uygulanan saç kaynak çeşitleri ve özellikleri arasında bir yapıştırma yöntemi olan keratin kaynak ve mikro jel en sık kullanılan yöntemlerin başında gelir. Keratin kaynak keratin içeriğinden dolayı saçın yapısına uygun bir yöntem olup sıcağa dayanıklı bir yöntemdir.

kaynak saç Mikro kapsüllerle yapılan mikro kaynak ileri teknoloji bir uygulama olup kısa saçlara dahi estetik kaybı yaşanmadan uygulanabilir. Mikro kaynak dayanıklı ve yumuşak bir kaynak çeşidi olup kullanıcıya varlığını unutturarak kullanım kolaylığı sağlar. Mekanik bağlanma yolu ile saça kaynak yönteminin başında boncuk kaynak gelir.

kaynak saç modeli Sıkıştırma yöntemi ile asıl saçla kaynak saçı birleştiren yöntemde işçilik çok önemli olduğu için mutlaka bir profesyonele yaptırılması gerekir. Aksi takdirde yapılacak bir hata saç kaybına neden olabilir.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.