Saç Kaynak Hakkında En Çok Merak Edilenler

Kadınlar geçmişten bugüne kadar hep saçlarını uzatmanın yollarını aradılar. Bitkiler, doğal yağlar, sabunlar, neler neler denediler ama istenilen sonuç bir türlü elde edilemedi. En nihayetinde ortaya saç kaynak çıktı. Bu uygulama söz konusu olduğu zaman saçlar olduğundan daha doğal, daha uzun ve daha dolgun görünüyor. Ayrıca ışıldaması da başka bir avantajı olarak bayanların karşılarına çıkıyor.

kaynak bakımı

Saç Kaynak Boyanır mı?

Evet, istenilen renkte istenilen tonda boyamak mümkün olup, buna ek olarak röfle, maşa, fön çekimi ya da yüksek ısıya sahip olan düzleştiricilerle bile şekil verilebilir. Keratin kaynak, mikro kapsül kaynak, boncuk yani halka kaynak ve daha birçok saç kaynak tekniği bulunuyor.

kaynak saç yöntemleri

Bayanlar sıkıldığında, bunaldığında alışverişe ya da kuaföre giderler şeklinde bir söylem var, hemen hemen herkes bilir bunu. Ne kadar doğru değil mi? Bir bayan saçlarından sıkılmaya görsün önünde hiçbir engel duramaz. Son zamanlarda kuaföre gitme nedenleri arasında en büyük etken olarak gösterilen saç kaynak uygulamasına her geçen gün talep artıyor, bayanlar adeta büyüleniyor.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.