Saç Kaynak İçin Organik Saçlar

Birçok kuaförde, saç kaynak işlemlerinde kullanılan ana malzemelerden bir tanesi de, protez saç ürünleridir. Protez saç kaynak ürünleri, yurtdışından getirilebildiği gibi, yerli piyasadan da temin edilebilir.

protez saç kaynak ürünleri

Protez Saç Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Protez saçların bazı türleri vardır. En çok tercih edileni ve kullanılanı, doğal ve ham saç ürünleridir. Bunlardan bazıları, bazı kişilerden satın alınabildiği gibi, sentetik olarak da üretilebilirler. Sentetik olanlarında, kanekalon malzemesinden üretilen saçlar tercih edilmelidir. Bu malzeme yapısından olan saçlar, ısıya karşı dayanıklıdırlar.

protez saç kaynak ürünleri

Doğal saç protezlerinde durum biraz farklıdır. Donör denilen kişilerden satın alındığı için, genelde kuaförler, saç kaynak işlemi yapılacak kişilere uygun doğal saç seçimi yaparlar.

protez saç kaynak ürünleri

Bu tarzda saçlara, aynı doğal saçlarda olduğu gibi işlem yapılabilir. Saç kaynak işlemlerinde en çok kullanılan ve en çok tercih edilen saç türüdür. Saç kaynak işlemleri sırasında, bu tür saçlar kopmazlar ve doğal saça uyum sağlarlar. Ancak bu saç türlerinde de dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Özellikle rutubetsiz ortamlarda, kuaförler tarafından muhafaza edilmelidir.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.