Saç Uzatan Maske Tarifleri

uzun saçlar

Saçlarınızın doğal ve canlı uzamasını istiyorsanız evde yapacağınız maskeler ile saçlarınızı canlandırabilirsiniz. Saç uzatan maskeler ile canlı görünmek her zaman mümkündür. Saç bakımında özellikle doğal maskeler sizlere kalıcı etkiler sağlayacaktır.

uzun saç

Doğal Saç Uzatan Saç Bakım Maskeleri

saç uzatmak için öneriler

Saç için zeytinyağı her zaman kullanılan önemli bir yağdır. 1 tatlı kaşığı yılan yağı, 1 çorba kaşığı zeytinyağı ve 1 tatlı kaşığı badem yağının içerisine 1 tatlı kaşığı sarımsak yağı karıştırarak saç diplerinize masaj şeklinde sürün. Saçınızda 40 dakika beklettikten sonra saçlarınızı yıkayabilirsiniz.

saç uzatma yolları

Saçlarınıza protein ile canlılık verebilirsiniz. 2 adet yumurta sarısını çırpın ve içine 2 tatlı kaşığı zeytinyağını ilave edin. Çırpmaya devam edin. 1 tatlı kaşığı balı da ekleyip iyice karıştırın. Saç diplerinize iyice yedirerek masaj etkisi ile sürün. 20 dakika beklettikten sonra saçlarınızı yıkayabilirsiniz. Saçları besleyen bir diğer doğal ürün elma sirkesidir. 1 su bardağı elma sirkesi ve 1 su bardağı suyun içerisine 10 gram entele otu koyup kaynatın. Soğuduktan sonra saç diplerinize sürün. 2 saat kadar rahatlıkla bekleyebilir.

saç uzatma yöntemleri

 

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.