Saç Uzatma Yöntemlerinde Mikro Nano Halka Kaynak ve Mikro Ring Weft

Saç Uzatma Yöntemlerinde Mikro Nano Halka Kaynak ve Mikro Ring Weft

Hem stilist açısından hem de kullanıcı açısından mikro nano halka kullanılması daha kolay olamazdı. Küçük halkalar saçlara zarar vermeden kişinin istediği sürece onları yerinde tutmak ve ekstra tutuculuk sağlamak için silikon ile kaplıdır. Isı veya kimyasal kullanılmadığı için son derece zararsız olan saç kaynak yöntemi herkes için rahatlıkla tercih edilebilir.

mikro-sac-kaynak-modelleri-11-300x300

Ayrı ayrı saç tutamları yerine saç atkılarını kullanan Mikro Ring Weft yöntemini de seçebilirsiniz. Mikro Ring Weft saç uzatma uygulaması, bireysel iplikcikli mikro halka veya önceden bağlı yöntemlerden daha hızlı sonuç verir. Saç atkıları şeritler halinde yatay olarak yerleştirilir. Saçlarınızın küçük bölümleri ve atkı saçları hafifçe mikro halkalarla çekilir ve bunlar daha sonra güvenli hale getirilir. Saç atkıları bir renk bloğu veya vurgulanan parçalar halinde kullanılabilir.

Mikro Nano Halkalar Belli Olur mu?

Silikon halkalar çok miniktir ve bu sayede bunlar neredeyse görünmez olur ve ince saçlara takılmalarını kolaylaştırır. Geniş bir renk yelpazesine ve renk tonlarına sahiptirler ve uzantıları doğal saçla karıştırmanın kolay bir yoludur. Bu yöntemi kullanmanın diğer bir güzelliği, doğal saç büyüdükçe saçın yukarı ve aşağı taşınabilmesidir.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Kaynak Saç Fiyatları. Tüm Hakları Saklıdır.